Gülbahçe Spor Kulübü Vefa Spor Deplasmanı için Respiro Boutique Hotel’i tercih etti.

Bölgesel Amatör Lig’de ( BAL ) mücadele eden Gülbahçe Spor Kulübü Vefa Spor deplasmanı için konaklama tercihini Respiro Boutique Hotel’den yana kullandı.

Respiro Boutique Hotel Avcılar, açıldığı günden bugüne bir çok kurumsal firmanın konaklama ihtiyaçlarını karşılamakta başarılı oluyor. Son olarak Gülbahçe Spor Kulübü ile bir anlaşma gerçekleştiren Respiro Boutique Hotel, bölgede adından söz ettirmeye devam ediyor ve kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti vizyonundan vazgeçmiyor.

23 Kasım Cumartesi günü Gülbahçe Spor Kulübü Yöneticileri ve Futbolcuları  saat 16:00’da otele giriş yaptı ve hoşgeldin kokteyli ile Respiro Cafe Restaurant’ta yol yorgunluklarını attılar. Daha sonra odalarına dinlenmeye çekilen kafile akşam yemeği için 20:00’de Restaurant’ta buluştu. Respiro Hotel’in usta chef’i Hüseyin Karagöz’ün hazırlamış olduğu maç yemeği teknik kadrodan, yöneticilerden ve futbolculardan tam not aldı. Akşam yemeği son maç toplantısı ile sona erdi ve takım Vefaspor maçını beklemeye başladı.

24 kasım Pazar sabahı, Gülbahçe Spor kafilesi 770 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltısının ardından maçın oynanacağı yeşilköy stadına doğru yola çıktı. Kulüp yöneticileri ve futbolcularından tam not alan Respiro Butik Hotel, başarılı bir organizasyon gerçekleştirmenin mutluluğu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir