İçeriğe geç

Avcılar Respiro Hotel almış olduğu misafir yorumları ile rakip oteller arasından öne çıkmayı başardı.

Respiro Hotel Avcılar Booking Puan

Avcılar bölgesinde hizmet veren almış olduğu misafir yorumları ile rakip oteller arasından öne çıkmayı başardı. kategorisinde hizmet veren Respiro Butik Hotel %100 müşteri memnuniyeti vaad ediyor.

03.04.2019 tarihinde Avcılar’da hizmet vermeye başlayan Respiro Butik Otel, online platformlarda ki başarılı yorumları ile avcılar lokasyonunda ki otellere nazaran bir adım öne çıkmayı başardı.

Booking, OtelZ, ETS, Odamax gibi bir çok online satış kanallarında oda satışı gerçekleştiren özellikle booking üzerinde ki 9,3 ‘lük puanı ile avcılar bölgesinde adından sıkça söz ettirmeye başladı ve 1 aylık satış performansı ile çevrede ki en iyi oteller arasında yerini aldı. Her biri kendi alanında uzman personellerden oluşan ekibi ile konaklayan misafirlerine butik konseptte bir hizmet sunuyor.

İşletme bünyesinde bulunan Restaurantı, Cafe & Barı ve SPA merkezi ile Avcılar Respiro Hotel, odaları ilede fark yaratmaya başladı. 3 Adet Jakuzili odaya sahip olan otel, ister iş amaçlı, ister tatil amaçlı misafirlerinin taleplerine tamamen karşılık verebiliyor. 3 veya 4 kişilik koanklamaları için ise 35 metre kare kullanım alanına sahip Superior Family ( Aile ) odaları balkon tercihi ile de bir adım öne çıkıyor.

Sizde otelimizde konaklama yapmak isterseniz, tek yapmanız gereken 0212 676 10 15 numaralı hattan bize ulaşmak.

Nefes aldığınızı hissedeceksiniz.

Respiro Hotel Avcılar Booking Puan

Avcılar Booking Puan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.