İçeriğe geç

Balayı Konsepti Odaları Avcılar Respiro Butik Otel’de

Respiro Hotel Avcılar Balayı Odası Konsept Süsleme

Avcılar Bölgesinde adından sıkça söz ettirmeye devam eden Respiro Butik Otel, Balayı Konsepti için özel olarak süslediği odaları ile de büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta 3 farklı çiftin düğün konaklamalarını gerçekleştiren Avcılar Respiro Butik Otel, çiftler için hazırladığı Balayı Konseptli odaları ile misafirlerinden tam not almayı başardı.

Balayı çiftleri için hazırladığı farklı süsleme paketleri ile misafirlerine alternatifler sunan Avcılar Respiro Hotel, bölgede evlenmeyi düşünen çiftlerin ilk tercihi olmaya aday.

Balayı Konseptli odanın süslemesi detaylarını anlatmak gerekirse, otele girişinizde sizleri güler yüzlü resepsiyon görevlileri karşılıyor. Hızlı bir şekilde c/in işlemleriniz tamamlanıyor ve balayı odanıza yönlendiriliyorsunuz. Odanızın girişinden yatak odasına kadar t-light mumlar size yolu gösteriyor. Yatağınızın üzerinde ve yerlerde gül yaprakları ile kalpli balonlar günün anlamına özenle süsleniyor. Kat görevlilerinin havlu sanatı ile yatağınızın üzerine işlediği ve aşkın sembolü olan kuğular size bakıyor. Jakuzili odalarına özel olarak süslenen banyonuzda mumlar yanıyor ve gül yapraklarından aroma katılmış sıcacık jakuziniz sizi bekliyor.

Sizde bu mutlu gününüze hayatınız boyunca unutamayacağınız bir hikaye sığdırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.